Компанія «Мастильний альянс» – це багатопрофільна компанія, що займається різними видами діяльності, одним із напрямків, якої є оптова реалізація мастильних матеріалів. Для нашого ринку ми пропонуємо різні види олив як преміального класу, так і бюджетного. Нашими клієнтами є аграрні компанії, будівельні фірми, перевізники, підприємства легкої та важкої промисловості, магазини та СТО.

В портфелі, що ми пропонуємо, є мастила і оливи для будь-якої техніки чи вузла техніки. Чи то самі найновіші двигуни з сучасними системами очистки вихлопних газів чи лінія по виробництву харчових продуктів, де необхідна змазка з харчовим допуском.

Преміальний бренд – ATLANTIC, імпортується морським транспортом з ОАЕ м. Шарджа, бренд, що схвалений всіма міжнародними організаціями по ліцензуванню олив API, ACEA, MAN, MB, VOLVO, Cummins, Deutz і тд.

WEXOIL – для тих, хто мислить раціонально, діє цілеспрямовано та ефективно виконує поставлені завдання. Вся продукція під брендом WEXOIL виготовляється виключно з високоякісних базових олив і пакетів присадок провідних світових виробників AFTON, Infineum, Evonik. Сучасний завод побудовано у місті Кривий Ріг за всіма європейськими стандартами.

Бренд бюджетної лінійки для потреб техніки без високих вимог, а саме масла ГОСТ, під назвою Євроойл. Переваги бренду, в тому, що навіть серед своїх конкурентів вітчизняного виробництва, оливи ГОСТ, такі як МГЕ-46, М10Г2К, І-40, М8-В, Літол-24, М14В2, МТ-16П, Тад-17 є кращими в порівнянні з іншими виробниками аналогічних олив та мастил, в чому ви зможете переконатись використовуючи продукцію під даною торговою маркою.

Американський бренд SUNOCO, компанія Sun Oil має свій власний повний цикл видобування нафти її очищення, а також виробництва мастильних матеріалів. Лідер у виробництві палива та мастильних матеріалів в США. Нафтовидобуток, нафтопереробка та величезна мережа АЗС — тільки частина бізнесу корпорації. SUNOСO також займається суднобудуванням, видобутком ртуті, логістикою, управлінням нерухомістю і ще десятком бізнес-напрямків. Представництва компанії розташовані на 6 континентах в 30 країнах світу. Такого успіху SUNOСO змогла досягти завдяки постійним інноваціям, розробка і впровадження яких змінювали не тільки компанію, але і всю галузь.

Наші переваги в тому, що при співпраці з клієнтом, ми можемо, спираючись на багаторічний досвід і відгуки клієнтів, допомогти підібрати продукт, що буде оптимально підходити до даного вузла чи техніки. Досвід підказує, що при правильному виборі мастильних матеріалів, компанії мають значну економічну вигоду, а також впевненість у безперебійній роботі техніки.